Ігровий автомат Legends of Ra

Слоти єгипетської тематики користується величезною популярністю. Ще б пак, адже Єгипет – це барвиста і неординарна країна, насичена містичними таємницями, що містить величезний пантеон могутніх богів. Для єгиптян характерно наявність різноманітних вірувань і традицій, так чи інакше пов’язаних з процвітанням і добробутом країни і жителів. Єгипет такий далекий і незвіданий. Це колиска древньої цивілізації, яка відрізнялася надзвичайним інтелектуальним розвитком. Тож не дивно, що єгипетські мотиви так часто зустрічаються в тематичних ігрових автоматах. Компанія EvoPlay також не стала обходити цю сюжетну категорію стороною і створила ігрові автомати безкоштовно з бонусами Legends of Ra, грати на якому можна безкоштовно і без реєстрації в режимі онлайн. Користувачів охопить справжня пелена пригод і адреналіну! Один з найяскравіших представників справжніх 3D ігор!

legends of ra

Ігрові автомати Legends of Ra – грати онлайн

Тому компанії-виробники онлайн контенту із задоволенням обіграють любиться сюжетно-тематичну лінію, присвячену пошуку артефактів і скарбів на землях Стародавнього Єгипту. Користувачам напевно знаком популярний ігровий автомат від компанії Gaminator – Book Of Ra. Відіслати Legends of Ra має аналогічну тематику, якісно відрізняючись тривимірною графікою і приголомшливим рівнем візуалізації. Боротьба за виграші в цій грі приносить справжній азарт і запаморочливі емоції.

Задній план ігрового автомата являють собою видовищний пейзаж, виконаний в стилістиці єгипетської архітектури. Анімаційні ефекти, на зразок рухається мумії фараона, надають емулятора неповторний шарм, правдоподібність і чарівність. Всі піктограми виконані в тематичному стилі; навіть найпростіші карткові значки ефектно виглядають, нагадуючи старовинний алфавіт.

Ігровий слот Легенди Ра – грати безкоштовно

Яскравий і незабутній характер ігрового автомату надає присутність спеціального символу. Стародавній магічний фоліант – книга бога Сонця Ра містить на пергаментних сторінках історію цілого світу. Книга являє собою значок, який замінює рядові піктограми з метою формування комбінацій. Одночасно символ, випадаючи без прив’язки до активних лінійок, пропонує зробити 12 безкоштовних обертань, що є досить щедрої можливістю.

Основна мета гравця, що активує Legends of Ra – скласти граничне число призових послідовностей. Такими називається ланцюжок однакових фішок, розташованих зліва направо. Після утворення комбо слід провести активацію ризикової міні-ігри, що дозволяє подвоїти нагороду. Вона реалізована у вигляді популярної забави Орел / Решка Фрі спини – не єдина призова гра: бонусна фішка в вигляді великого променистого Ра відкриває тематичний режим, де користувачеві необхідно вибрати статую, яка приносить приємні виплати. Ігровий автомат має високий коефіцієнт віддачі коштів, приголомшливою графікою, цікавою тематикою і занурює користувача в світ унікальних культурних особливостей єгиптян. Навігація Legends of Ra гранично проста і доступна, сприяючи популяризації гри в колі новачків і досвідчених геймерів!

Візуально ігровий автомат Legends of Ra оформлений на дуже високому рівні. Картинка більше нагадує кадри з якогось пригодницького фільму. Дизайнера вибрали палітру самих теплих відтінків, завдяки якій вдалося передати настрій локації і самого ігрового процесу. Локацією в ігровому слоті стане пейзаж з легендарними пірамідами, а саме ігрове поле більше нагадує вхід в храм.

Грати онлайн на автоматі Legends of Ra

Всі деталі на екрані настільки ретельно промальовані, що до творців відіслати немає абсолютно ніяких питань і претензій. Доповнювати всю цю красу буде музичний супровід, що привносить в ігровий дійство динаміку. Поле для розвитку ключових подій в ігровому слоті представлено в 5-барабанному 9-лінійному вигляді. Символікою ж стали стилізовані гральні карти, різні артефакти і ієрогліфи.

Система управління в ігровому автоматі Legends of Ra вкрай проста. У вигляді великих валунів в нижній частині екрана представлена панель з кнопками контролю. Серед останніх виявилися bet, line і spin, що відповідають за ставку, лінії і запуск відповідно. За класикою жанру все комбінації будуть починатися з лівих позицій і складатися з 3-5 ідентичних зображень Здібності Вайлда і Скаттер об’єднані в одному символі. Таким чином, єдина ікона одночасно може доповнювати виграшні випади, приносити власні нагороди і ще запускати фрі-спини.

Бонуси на автоматі Legends of Ra

Обертань пройдуть на безкоштовній основі і за участю рандомно обраного розтягується елемента. Бонусний значок в ігровому Відеослоти необхідний для активації додаткового раунду, заснованого на інтуїтивному виборі статуй. Ризик-раунд також залежить від інтуїції гемблера, адже пропонує вгадати, яким боком впаде монетка.

Ігровий автомат Legends of Ra – одне з кращих розваг в своїй групі. Супер-якісні візуально-звукові ефекти, призові доповнення до базових подій і дбайливий підхід провайдера дозволив відіслати піднятися на дуже високий рівень.

Related Post

Ігровий автомат SindbadІгровий автомат Sindbad

Компанія EvoPlay враховує інтереси всіх шанувальників гемблинга, вибираючи для своїх моделей неймовірно захоплюючі сюжети і українські ігрові автомати онлайн. А казкова тематика цікава всім, адже любов до казок прищеплюється з

Ігровий автомат DoomІгровий автомат Doom

Виробник ігрового софта EvoPlay створив за мотивами комп’ютерної гри, де дійова особа веде боротьбу з жахливими монстрами, онлайн-автомат. Взяти участь в цікавому заході зможе будь-хто, адже ігрові автомати Україна з