Ігровий автомат Операція «И»

Ігрові автомати безкоштовно з бонусами, створені за мотивами кінофільмів, дуже популярні. Це твердження стосується чудової гри на автоматі Операція «И», в основі якої лежить полюбився глядачам сюжет радянської епохи кінематографу. Тематична лінія слота обертається навколо пригод веселого напівкримінального тріо персонажів, котрі вирішили пограбувати склад. Користувача, що вибирає безкоштовний ігровий автомат, очікує калейдоскоп непередаване емоцій, заразливого сміху і хороших виграшів. Комедійний жанр автомата, який знайшов втілення в сучасних комп’ютерних технологіях, порадує присутністю бонусних режимів, додаткових можливостей виграшу і присутністю спеціальної символіки.

і

Ігровий автомат операція «И» – грати онлайн

Відіслати Операція «И» придбав масу шанувальників серед людей з відмінним почуттям гумору. Дизайнери використовують контрастні кольорові схеми, що привертають увагу гравця. Тематичні піктограми барвисто візуалізують те, що відбувається, пропонуючи чергову зустріч з головними героями – невдалими і винахідливими грабіжниками.

Слот доступний без реєстрації, в демонстраційному режимі. Технічні параметри автомата – 5 динамічних барабанів і 9 ліній виплат. Перед початком сесії слід пройти підготовчу операцію – виставити число активних лінійок автомата і призначити на них ставку. Ігровий процес запускається в автоматичному режимі. Мета – складати призові послідовності з фішок одного типу, що вишикувалися в безперервний ряд.

Ігровий автомат операція И та інші пригоди шурика

Зображення бандитів – героїв однойменного фільму є дикими значками, добудовувати існуючі комбінації і формують нові ланцюжки. Поєднання всіх фішок Wild приносить колосальні множник х5. Якщо збереться комбо з піктограм у вигляді статуеток- «кішок», запускається тематична міні-гра. Скаттер – надійний навісний замок, довільно з’являється в осередках барабанів автомата.

При випаданні 3 разбросов активується додатковий раунд, який пропонує безкоштовно обертати барабани 10 разів.

Кожна призова ланцюжок обіцяє подвоєння виграшу при активації ризикового раунду. Щоб успішно виконати операцію щодо подвоєння, доведеться вибирати з пари картин, розташованих, відповідно до сюжету фільму, в крамничці Боягуза. Ігровий автомат подарує захоплююче дозвілля, присмачений хорошими виграшами і різноманітністю захоплюючих раундів. Зустріч з улюбленими кіногероями – це море позитиву і посмішок. Веселий настрій цінителю онлайн гемблинга забезпечено!

Related Post

Ігровий автомат DoomІгровий автомат Doom

Виробник ігрового софта EvoPlay створив за мотивами комп’ютерної гри, де дійова особа веде боротьбу з жахливими монстрами, онлайн-автомат. Взяти участь в цікавому заході зможе будь-хто, адже ігрові автомати Україна з

Ігровий Автомат ВовкаІгровий Автомат Вовка

Практично всі користувачі люблять мультфільми – сюжети цікавих історій, розказаних досвідченими художниками і режисерами, дивним чином перегукуються з реальним життям. Невдалий двієчник і тюхтій Вовка, який потрапив на сторінки чарівної

Ігровий автомат Mystery PlanetІгровий автомат Mystery Planet

Багатьох шанувальників онлайн забав ваблять незліченні, немов зірки, сюжети про космічні подорожі. Однак найбільше цікавить місце прибуття – фантастичні землі, далекі від основ цивілізації. Саме туди запрошує справжніх авантюристів виробник