Ігровий автомат River of Riches

Все-таки єгипетська тематика в світі ігрових автоматів невичерпна. Ось і молода компанія Rabcat відзначилася в цьому напрямку. У слоті River of Riches, грати на якому можна безкоштовно і без реєстрації, знову звучать мотиви Стародавнього Єгипту. Звичні для даних сюжетів образи виглядають по-новому завдяки 3D-оформлення і добротному ігровому функціоналу.

river riches

Отже, колекція ігрових автоматів онлайн в Україні давньоєгипетської тематики поповнилася безкоштовним відіслати інтригуючого змісту – River of Riches. Сюжетну спрямованість моделі визначити буде складно. Імовірно зміст відеоігри базується на історії про розкрадачів гробниць великих фараонів. Орієнтиром служить малюнок хлопця характерною для авантюристів зовнішності.

Можливо, не всім користувачам знайома продукція компанії Рабкат, і представлений проект стане успішним стартом. Провайдер випускає моделі високої якості, що відрізняються прекрасним дизайном, оснащені оригінальними опціями. Безкоштовні ігрові автомати отримали визнання гравців, заробили високі бали експертів, дозволили очолити рейтинг популярності.

Грати на автоматі River of Riches

В ігровому автоматі Багата річка 5 барабанів, з 25-ти ліній задіяти можна скільки завгодно. Ігровий майданчик містить 15 тематичних знаків, розташованих схематично 5х3. Допускається використання всіх, або кілька смуг, ставка не змінюється. Розмір варіюється в межах 0,01 – 2.00. Максимальна кількість кредитів на один спін – 50. Оформлений ігровий автомат по-єгипетськи точно. Знову на екрані піраміди, сфінкси, старовинні артефакти і мисливець за ними. З нововведень варто відзначити нестандартну подачу панелі управління: її кнопки зображені у вигляді каменів з висіченими на них позначеннями. 3D-об’єм екранної картинки – безумовна заслуга дизайнерів-розробників.

Русифікована версія слота – відмінний помічник в освоєнні правил гри і принципах управління відіслати. Всі написи переведені. Орієнтуючись на них, гравець встановлює кількість ігрових ліній, монет, вказує номінал жетонів. Передбачено варіант установки максимальної ставки. Базові обертання стартують з центральної кнопки, як Стоп вона не працює. Автовращенія теж можливі, їх число і швидкість вказується в спливаючій рядку. Інформаційний розділ знайомить зі схемами виплатних поєднань і їх коефіцієнтами.

Ігровий слот оснащений базовими символами, піктограмами розширених можливостей. Включені призовий і ризикований раунди. Реалізовано цікаві функції.

Правилами ігрового автомата встановлено формування оплачуваних комбінацій 2, 3, 4, 5 стандартними зображеннями. Безперервні ланцюжки розміщуються на активних лініях ігрового поля зліва направо. Якщо число символів виграшного поєднання, перевищує мінімальний показник, оплачується найбільш цінний варіант. В рамках одного періоду можливе утворення більш двох вдалих збігів.

У набір ігрових опцій Багатою річки внесені спецсимволи. Портрет головного персонажа з підписом Wild – це вайлд, за традицією здатний заміняти інші іконки для формування призових ланцюжків. Власних комбінацій він не створює. Є ще один вайлд – Fixed Wild / букви в вогні. Він вступає в ігровий процес на етапі безкоштовних спинив і за функціями схожий з традиційними дикими символами. Характерна його особливість – здатність залишатися в осередках, поки барабани крутяться: таким чином підвищується ймовірність виграшу.

Історія про розкрадачів гробниць фараонів в ігровому автоматі River of Riches

Червоне коло заявлений як Freespin-знак. Він не прикріплюється до ігрових лініях, а формує поєднання, зупинившись в будь-яких 2-5 віконцях. Коли випадає 3 Скаттер, стартує цикл з 10-ти фрі-спинив.

Тематичного бонусного раунду в ігровому автоматі River of Riches немає. А ризик-гра заявлена. За її умовами отримана в базових вирощених виплата подвоїться, якщо гравець вкаже вірно колір закритою карти. Неправильний вибір позбавляє гравця виграної суми.

Розрахунок виграшів відбувається за передбаченими коефіцієнтами таблиці виплат. Розмір варіюється від Х2 до Х1000. Якщо вдалих збігів кілька, призові суми складаються.

Гравцеві надається шанс подвоєння доходу. Формат ризик-ігри традиційний, проводиться на додатковій ігровому майданчику, дизайн відповідає встановленій тематиці. Учасник постане перед вибором: правильно визначити колір закритою карти. Виконання поставленого завдання, забезпечує отримання виплати подвійної величини. Програш анулює рахунок. Успішне проходження передбачає 5 послідовних ходів.

Символи ігрового автомата Багата Ріка

Символьний набір ігрового автомата River of Riches формують піраміда, атрибути давньоєгипетської культури, карткові знаки стилізовані відповідно до сюжету. Категорію піктограм розширених можливостей представляють Wild (портрет чоловіка), Fixed Wild і Freespin.

  1. Дикий знак, традиційно, служить замінником відсутніх зображень. Він допомагає завершувати виграшні поєднання. Самостійно вайлд не оплачується.
  2. Freespin приносить прибуток незалежно від зайнятої позиції ігрового поля. Баланс поповнюють вже 2 спецсимволи. Винагорода розраховується за загальною ставкою. Більше 3 Скаттер забезпечують запуск 10 безкоштовних обертань. В ході фріспінов кількість кредитів і діючих смуг залишаються незмінними. На барабанах з’являються фіксовані Вайлд.
  3. FixedWild задіяний в серії фріспінов. Виступає заміною базової символіки. На другому барабані випадає в однині, четвертому – до трьох. Вони не змінюють свого розташування до закінчення туру.

Бонусного раунду, що відповідає темі, немає. В River of Riches не жартуєте накопичувальний джекпот.

Панель управління ігрового автомата русифікована. Використовується звичний набір функціональних клавіш. У центрі знаходиться кнопка запуску котушок. Зупинити їх передчасно неможливо. Є кнопка для вибору максимального внеску. Доступний режим Автогри, де потрібно позначити важливі параметри. Лівий край займають клітини, де фіксується поточна інформація. З протилежного боку знаходяться клавіші додаткових налаштувань, застосування прискореного темпу, що відкривають довідковий розділ.

River of Riches в порівнянні з іншими ігровими автоматами даного провайдера виглядає зазвичай. Він якісний, по-своєму цікавий, виглядає ефектно, але унікальних характеристик, що дозволяють його запам’ятати, не має.

Ігровими автоматами Rabcat доповнений асортимент більшості онлайн-казино, тестується слот в демо-режимі. Автомат River of Riches – це ще один екземпляр в єгипетській скарбничці геймплея. Його плюси – якісний дизайн, наявність ризик-ігри, фрі-спинив і липкого Вайлда

Related Post

Ігровий автомат Dragon’s MythІгровий автомат Dragon’s Myth

Якщо ви вже раніше грали в азартні ігри від виробника Rabcat, то, найімовірніше, що пам’ятаєте дивовижну графіком, а саме якість її виконання. Високоякісна візуалізація і дизайн кожної гри є невід’ємною

Ігровий автомат Forsaken Kingdom – перлина RabCatІгровий автомат Forsaken Kingdom – перлина RabCat

Ігровий автомат Forsaken Kingdom від виробника Rabcat Gambling, представленого в онлайн клубі ГотСлот, вважається візитною карткою цієї компанії. Це захоплююча історія, заснована на легенді про короля Артура, відомої багатьом людям