Ігровий автомат Sindbad

Компанія EvoPlay враховує інтереси всіх шанувальників гемблинга, вибираючи для своїх моделей неймовірно захоплюючі сюжети і українські ігрові автомати онлайн. А казкова тематика цікава всім, адже любов до казок прищеплюється з дитинства і залишається назавжди. Неймовірно ефектний ігровий автомат Sindbad, грати на якому можна безкоштовно і без реєстрації, запрошує гравців в незабутній світ арабських історій, де головним героєм буде Синдбад-мореплавець, який демонструє чудеса сили і спритності в боротьбі з могутнім, але некмітливі Циклопом.

Грати безкоштовно на автоматі Sinbad

У чарівному антуражі автомата використовується приголомшлива 3D графіка, причому автори оформили кожну деталь дуже ретельно, не пошкодувавши яскравих фарб і фантазії. На символах автомата зображені основні персонажі і безліч всяких цінних речей, причому частина з них – ювелірні карткові номінали. Як і має бути в казці, автомат пропонує цілий ряд особливих значків – Wild у вигляді медальйона, і ще один – з позначенням Х2. На Скаттер – шикарна чалма, а бонус прикрашає череп. Все це східне пишність розміщується на 5 барабанах з 20 виплатних смугами.

Перед грою пропонується вибрати розмір ставки і кількість смуг. Процес утворення оплачуваних ланцюжків простий і зрозумілий – виграш нараховується в разі потрапляння на піктограму активної лінії автомата 3 і більше рядових елементів зліва направо.

Динамічність і ефективність автомата Sindbad залежать від чудових можливостей спеціальних символів. Вайлд, потрапляючи до призової композицію в центральній вертикалі, розгортається на весь стовпець і, зафіксувавши, активує 2 фрі-спина. Або може взагалі зайняти 3 центральних колонки, ініціювавши вільне обертання. Він стандартно замінює базові картинки і становить поєднання сам. Вайлд-множник теж здатний на заміну, причому винагороди з його участю множаться Х2.

Бонуси на автоматі Sinbad

Скаттер не тільки приносять виграші, випадаючи на поле автомата незалежно від ліній, але і від 3 екземплярів запускають безкоштовну сесію з додатковою нагородою в кінці.

Два бонуса дають право на призовий раунд у вигляді дивно гарної гри, де потрібно влучними пострілами з лука вибивати призи і коефіцієнти.

Ризик-гра автомата, пропонована після кожної перемоги, має звичайні правила, за якими потрібно вибирати карту, вгадуючи її номінал.

Не викликає сумнівів, що кожен, хто протестує чудовий ігровий автомат Sindbad, буде вражений його відмінним оформленням і великою кількістю результативних бонусних опцій.

Related Post

Ігровий автомат Операція «И»Ігровий автомат Операція «И»

Ігрові автомати безкоштовно з бонусами, створені за мотивами кінофільмів, дуже популярні. Це твердження стосується чудової гри на автоматі Операція «И», в основі якої лежить полюбився глядачам сюжет радянської епохи кінематографу.

Ігровий Автомат ВовкаІгровий Автомат Вовка

Практично всі користувачі люблять мультфільми – сюжети цікавих історій, розказаних досвідченими художниками і режисерами, дивним чином перегукуються з реальним життям. Невдалий двієчник і тюхтій Вовка, який потрапив на сторінки чарівної