Ігровий автомат The seventies

Для того, щоб своїми очима подивитися, як саме жили люди в 70-і роки, вже необов’язково винаходити машину часу або слухати розповіді своїх батьків. Зараз можна просто запустити кілька обертань на ігровому автоматі The seventies, де розкриються всі секрети настільки далеких часів. Розробником виступила компанія Івоплей. Грайте в ігрові автомати грати без грошей і без реєстрації в режимі онлайн на нашому сайті.

ussr70s

Грати безкоштовно на автоматі The seventies

Зовнішній вигляд ігрового автомата повністю переносить в ті часи, коли на вулиці стояв справжній апарат з газованим напоєм. Графіка The seventies сучасна, а також дуже якісна, тому всі елементи відмінно промальовані. Музичний ряд ігрового автомата підібраний саме з тієї пори. Користувач зможе познайомитися з типовим представником, який буде радіти кожному вдалому спину. Колірна гамма на ігровому автоматі The seventies представлена, в основному, темними відтінками. Є кілька раундів, і в кожному представлена своя локація зі своїм оформленням. На ігровому автоматі The seventies містить 5 барабанів і 15 ігрових ліній. Система управління ігрового автомата містить стандартну кількість функціональних клавіш, з якими вийде впоратися, навіть новачкові. Перше, що необхідно зробити – налаштувати розмір ставки – bet per line, а також виставити бажану кількість ігрових ліній – lines. Дані показники можна перевести на максимальний рівень, для того, щоб отримувати максимальні бонуси – max bet. Spin – запуск обертань в звичайному режимі. Є автоматичний старт – autoplay, де виставляється певну кількість автоматичних обертань. Menu – інформаційна довідка The seventies.
Цього разу Брежнєв виступить в ролі Вайлда, здатного замінити інші знаки, що призводить до формування виграшних комбінацій. Вайлд випадає тільки на 2,4 барабанах, так що користувач не зможе отримати ігрові коефіцієнти в ігрових автоматах Україна . Дикий символ фіксується на екрані, після чого геймер отримує одне вільне обертання, яке може тривати до тих пір, поки геймер отримує виграшні комбінації.

Скаттер виступає 6 соток, активує бонусний тур. Гравцеві даруються 10 безкоштовних обертань, а після цього весь ігровий рахунок множиться на 3. Для того, щоб потрапити в бонусний раунд, потрібно зібрати 3-5 Скаттер. Дикий символ з’являється на 3 барабані.

The seventies має відмінне оформлення, і незабутній ігровий процес.

Related Post

Ігровий Автомат ВовкаІгровий Автомат Вовка

Практично всі користувачі люблять мультфільми – сюжети цікавих історій, розказаних досвідченими художниками і режисерами, дивним чином перегукуються з реальним життям. Невдалий двієчник і тюхтій Вовка, який потрапив на сторінки чарівної

Ігровий автомат Mystery PlanetІгровий автомат Mystery Planet

Багатьох шанувальників онлайн забав ваблять незліченні, немов зірки, сюжети про космічні подорожі. Однак найбільше цікавить місце прибуття – фантастичні землі, далекі від основ цивілізації. Саме туди запрошує справжніх авантюристів виробник

Ігровий автомат Операція «И»Ігровий автомат Операція «И»

Ігрові автомати безкоштовно з бонусами, створені за мотивами кінофільмів, дуже популярні. Це твердження стосується чудової гри на автоматі Операція «И», в основі якої лежить полюбився глядачам сюжет радянської епохи кінематографу.